Responsive Views Grid (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Number of columns
jv: Cacahe kolom

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Custom
jv: Kostum

en: About
jv: Ngenani
