Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.10) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Description
pl: Opis

en: Login
pl: Zaloguj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: API Key
pl: Klucz API

en: Phone
pl: Telefon

en: Query
pl: Zapytanie

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Customer ID
pl: ID klienta
