Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.12) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Description
cs: Popis

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Settings
cs: Nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Phone
cs: Telefon

en: Query
cs: Dotaz

en: Drupal Version
cs: Drupal verze
