Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.12) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Description
fa: توضیحات

en: Login
fa: ورود

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Phone
fa: تلفن

en: Query
fa: پرس و جو
