Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.13) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Description
uk: Опис

en: Login
uk: Вхід

en: Settings
uk: Налаштування

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Phone
uk: Телефон

en: Email:
uk: Ел.пошта:

en: Query
uk: Запит

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: Drupal Version
uk: Версія Друпал
