Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.8) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Description
sr: Опис

en: Login
sr: Пријављивање

en: Settings
sr: Подешавања

en: Email
sr: Е-мејл адреса
