REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Operation
af: Operasie
