REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Default
am: ነባሪ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል
