REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: Query
az: Sorğu

en: Copy
az: Köçür

en: - Any -
az: - Hər hansı -
