REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Query
bs: Upit

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
