REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Query
el: Ερώτημα

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -
