REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Actions
eo: Agoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Operation
eo: Operacio
