REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Actions
es: Acciones

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Error Message
es: Mensaje de Error

en: Settings
es: Configuración

en: Default
es: Por defecto

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Email
es: Correo electrónico

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: API Key
es: Clave API

en: Phone
es: Teléfono

en: Operation
es: Operación

en: Query
es: Consulta

en: Copy
es: Copiar

en: Save Configuration
es: Guardar configuración

en: Generate
es: Crear

en: - Any -
es: - Cualquiera -

en: Apply Filters
es: Aplicar filtros
