REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Error Message
fr: Message d'erreur

en: Settings
fr: Paramètres

en: Default
fr: Par défaut

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Email
fr: Courriel

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Phone
fr: Téléphone

en: Operation
fr: Opération

en: Query
fr: Requête

en: Copy
fr: Copier

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Download CSV
fr: Télécharger le CSV

en: Generate
fr: Générer

en: - Any -
fr: - Tout -

en: Flood Control
fr: Contrôle de flood

en: API Authentication
fr: Authentification avec l'API

en: Apply Filters
fr: Appliquer les filtres
