REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: Operation
he: פעולה

en: Query
he: שאילתה

en: Copy
he: העתק

en: - Any -
he: - הכל -
