REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Username
id: Nama pengguna

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Description
id: Deskripsi

en: Error Message
id: Pesan Kesalahan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Phone
id: Telepon

en: Operation
id: Operasi

en: Query
id: Kueri

en: Copy
id: Salin

en: - Any -
id: - Apa saja -
