REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Error Message
is: Villuskilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: API Key
is: API Lykill

en: Phone
is: Sími
