REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Copy
kn: ಕಾಪಿ ಮಾಡು
