REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Email
mn: Имэйл
