REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Error Message
mr: तृटीचा संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: - Any -
mr: - काहीही -
