REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Actions
nl: Acties

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Email
nl: E-mail

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Operation
nl: Bewerking

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Download CSV
nl: CSV-bestand downloaden

en: Generate
nl: Genereer

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Application Name
nl: Applicatienaam

en: API Authentication
nl: API-authenticatie

en: Apply Filters
nl: Filters toepassen

en: Upgrade Plan
nl: Upgrade-plan

en: Role Based Restriction
nl: Restrictie op rol
