REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Phone
nn: Telefon
