REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Actions
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Operation
oc: Operacion

en: Query
oc: Requèsta

en: Copy
oc: Copiar

en: Generate
oc: Generar

en: - Any -
oc: - Tot -
