REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд
