REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Query
ps: پوښتنه

en: Copy
ps: کاپي

en: - Any -
ps: -هر-
