REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය
