REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: - Any -
sl: - Vse -
