REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Error Message
te: దోష సమాచారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
