REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: API Key
uk: Ключ API

en: Phone
uk: Телефон

en: Operation
uk: Дія

en: Query
uk: Запит

en: View Details
uk: Переглянути подробиці

en: Copy
uk: Копіювати

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Generate
uk: Згенерувати

en: - Any -
uk: - Будь-який -

en: Application Name
uk: Назва застосунку

en: Apply Filters
uk: Застосувати фільтри

en: Upgrade Plan
uk: План оновлення

en: Role Based Restriction
uk: Обмеження на основі ролей
