REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Actions
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Default
vi: Mặc định

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: ID
vi: Mã

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Operation
vi: Thao tác

en: Query
vi: Truy vấn

en: Copy
vi: Sao chép

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: - Any -
vi: - Tất cả -
