REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Username
it: Nome utente

en: Actions
it: Azioni

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Error Message
it: Messaggio di errore

en: Settings
it: Impostazioni

en: Default
it: Predefinito

en: Email
it: E-mail

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Phone
it: Telefono

en: Operation
it: Operazione

en: Copy
it: Copia

en: Download CSV
it: Scarica CVS

en: Generate
it: Genera

en: - Any -
it: - Qualsiasi -
