REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Copy
my: ကူးရန်
