REST & JSON API Authentication for Drupal (3.0.0) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Query
th: สอบถาม

en: Copy
th: คัดลอก

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -
