Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: configure
af: verstel
