Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Description
nl: Beschrijving

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Required
nl: Verplicht

en: Name
nl: Naam

en: configure
nl: instellen

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Supported formats
nl: Ondersteunde formaten

en: Authentication methods
nl: Authenticatie methoden
