Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном
