Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: configure
el: ρύθμιση

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
