Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: configure
et: seadista

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Supported formats
et: Toetatud formaadid

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Authentication methods
et: Autentimise meetodid
