Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Required
gu: જરૂરી

en: Name
gu: નામ

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
