Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: configure
lv: konfigurēt

en: Supported formats
lv: Atbalstītie formāti

en: Web services
lv: Web servisi
