Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်
