Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම
