Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Required
ta: தேவை

en: Name
ta: பெயர்

en: configure
ta: முறையமை

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
