Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Name
te: పేరు

en: Parameters
te: పరామితులు
