Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: configure
ar: ضبط

en: Supported formats
ar: الأنماط المدعومة

en: Web services
ar: خدمات الويب
