Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: configure
bs: podesi
