Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Required
eo: Bezonata

en: Name
eo: Nomo

en: configure
eo: agordu
