Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: configure
hr: prilagodi

en: Parameters
hr: Parametri

en: Web services
hr: Mrežni servisi
