Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Required
oc: Requesit

en: Name
oc: Nom

en: configure
oc: configurar

en: Web services
oc: Servicis Web
