Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ
